Binnenkort is het zover; dan rolt het boek dat werd vormgegeven n.a.v. 20 jaar Kinky Star van de persen. Dat is toch het plan. Het nijvere werk van main volunteer Koen Caemaert is afgerond maar om de zaak gerealiseerd te krijgen wordt vanaf vandaag (2/3) een crowdfunding-actie in stelling gebracht. Objectief, een 5 met drie nullen er achteraan.
Dit – we wikken naar gewoonte onze woorden zorgvuldig – hoogst onmisbare boek is te bestellen met verschillende goodie bag-formules. Alle info, tarieven en wat je ‘r voor in de plaats krijgt zijn te ontdekken via bovenstaande link. Of door nu stomweg verder te lezen.
Het gaat om een hebbeding van liefst 288 pagina’s, uitgegeven in hardcover, rijkelijk geïllustreerd met foto’s, flyers en artwork. Gestoffeerd met vele interviews en getuigenissen (zo hoort u ’t ook eens van een ander).
De vroege beslissers hebben de keuze uit verschillende formules met, exclusief, vele extra’s:
- Pakket 1: €30
– Boek 20 Jaar Kinky Star aan een vriendenprijs
(winkelprijs = €35)
- Pakket 2: €40
– Boek 20 Jaar Kinky Star- Kinky Star Totebag
– 5 Plectrum-bonnen (twv €2,20/stuk)
– Kinky Star Stickers
- Pakket 3: €50
– Boek 20 Jaar Kinky Star
– Kinky Star Totebag
– 5 Plectrum-bonnen(twv €2,20/stuk)
– Kinky Star Stickers
& een exclusieve gezeefdrukte Kinky Star t-shirt door Medicament (beperkte oplage!)
DOEN!!!
(doe het voor Koen :-))