Kinky Star kleurt op zaterdag 15/7 de feesten inktzwart in met ‘Dark Entries’ als host van dienst. Belgisch marktleider in all things gothic (en aanverwante) sinds lang. De deuren zwaaien om 21 uur open om exact één uur later te starten met een band die eerder op het jaar op de allerlaatste nipper moest afhaken voor een optreden in Kinky Star.
Hopelijk reist Murphy deze keer niet met ‘Non-Alignment Pact’ mee naar Gent vanuit het verre Nijmegen. De kloeke jongens van ‘Erato’ nemen over om middernacht en de gothic veteranen van ‘The Breath of Life’ sluiten af. Het viertal komt op de Vlasmarkt het eerste album in 5 jaar – ‘Under The Falling Stars’ – voorstellen.
* Programma Zaterdag 15/07 *
22:00u NON-ALIGNMENT PACT
Signalement: zwart – Nijmegen – stevige Post-Punk – koude gitaren – synths
24:00u ERATO
Signalement: zwart – gothic – electronica – eighties – kwintet.
03:00u THE BREATH OF LIFE
Signalement: pikzwart – post-punk – gothic – guitars – experience!
De hoogst ervaren DJ-gids ‘The Craze’, van meerdere muzikale markten thuis, zal u verder de muzikale weg tonen doorheen de gitzwarte nacht.